Anasayfa / Halcones Xalapa / Soles – Halcones Xalapa İddaa Tahmini 25.08.23

Soles – Halcones Xalapa İddaa Tahmini 25.08.23

Meksika Ligi mücadelesinde Soles Cuma günü saat 06:00’da Halcones Xalapa ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.64 olarak belirlemiş.

Soles Batı grubunda yer alan bir takım ve şuana kadar oynadıkları 2 maçtan birini kazandılar, o da son olarak 20 Ağustos’da evlerinde Abejas karşısında 74-65’lik skorla gelen galibiyettei. Savunmada takım olarak çok iyi iş çıkardıkları o maçta 5 farklı isimden çift haneli skor katkısı alarak yükü çok iyi dağıtmışlardı. Luke Martinez 13 sayı, 8 asist ve Eric Garcia 13 sayı, 3 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Halcones ise Doğu grubunda yer alıyor ve onlar da 2 maçtan birini kazandılar. Ancak farklı olan nokta son maçlarını evlerinde olmalarına rağmen Rojos’a karşı fazla direnemeden, 13 sayı farkla kaybetmiş olmalarıydı. Üretim tarafında sınıfta kaldıklarını ve sadece 62 sayı bulabildiklerini görmüştük. Shaquille Johnson, Emmanuel Andujar ve Tony Bishop takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Soles rakibine göre çok daha diri ve formda bir takım. Nitekim son maçlarını 20 Ağustos’da yine bu sahada oynamışlar ve 9 sayı farkla kazanmışlardı. Xalapa gibi son maçını evinde olmasına rağmen 13 sayı farkla kaybetmiş olan, formsuz ve moralsiz bir rakip karşısında hata yapacaklarını düşünmüyorum. Luke Martinez ve Eric Garcia liderliğinde kazanmalarını bekliyorum ama handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …