Anasayfa / Abejas / Libertadores – Abejas İddaa Tahmini 09.09.23

Libertadores – Abejas İddaa Tahmini 09.09.23

Meksika Ligi Batı grubu mücadelesinde Libertadores Cumartesi günü saat 05:30’da Abejas ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Libertadores grubun iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 5 galibiyete ulaştılar, lideri yakın takiplerini sürdürüyorlar. Daha yeni, dün yine burada Abejas’ı ağırlamışlar ve son topa kadar maçın içinde kalmalarına rağmen sonunu getirememişler, 79-83’lük skorla kaybetmişlerdi. O maçta Quintana 13 sayı, 3 asist, Henry 12 sayı ve Holmes 10 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

Abejas ise son 3 maçını üst üste kazandı ve onlar da rakipleri gibi 5 galibiyete ulaştılar, lider Astros’u bir galibiyet geriden takiplerini sürdürüyorlar. Evet daha yeni, dün burada oynadıkları maçı deplasmanda, 4 sayı farkla kazanmışlardı ama epey de zorlandıklarının altını çizelim. O maçta Cummings 17 sayı, 7 ribaund, Soto 15 sayı, Duren 14 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. Onlar dışında 3 isim daha çift haneli skor katkısı vermişti! 

İki takım belirttiğim gibi daha yeni, dün yine bu sahada karşılaşmıştı. O maçı deplasman ekibi Abejas 4 sayı farkla kazanmıştı. Bu kez ev sahibi ipleri sıkı tutup kazanmak isteyecektir. Play-off yarışı için önemli bir maç ve iki takımın da konsantrasyon seviyelerinin yüksek olacağını düşünüyorum. İlk maçı burada kazanmanın özgüveni ile Abejas’ın da kolay lokma olmayacağını söyleyebiliriz. Belki ilk maçtaki gibi kazanamazlar ama en azından handikapta kalabileceklerini, dirençlerinin yüksek olacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.53
Rexbet Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Meksika Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Astros – Rayos de Hermosillo İddaa Tahmini 23.06.24

Meksika Ligi final serisi ilk maçında Astros Pazar günü saat 03:00’da Rayos de Hermosillo ile …