Anasayfa / Ciclitsa Olimpico / Olimpico – Platense İddaa Tahmini 18.09.23

Olimpico – Platense İddaa Tahmini 18.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Torneo Interligas turnuvasında Olimpico Pazartesi günü saat 00:30’da Platense ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Olimpico bu turnuvanın en formda ekiplerinden birisi kuşkusuz. İlk 2 maçlarında Brezilya ekiplerini geçmeyi bilmişlerdi, yollarına kayıpsız devam ediyorlar. Önce Corinthians’ı 83-91 sonra da Pinheiros’u 107-87 gibi farklı bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. Koç Gutierrez’in ekibinde Tabarez, Romano, Devon Collier, Phill Lockett, Machuca ve Aguirre takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Bir diğer Arjantin ekibi Platense de ilk 2 maçında Brezilya temsilcileri ile karşılaşmıştı. Önce Pinheiros’u son nefeste 73-75 ile geçmişler, sonra Corinthias karşısında yine çekişmeli geçen bir maçın ardından bu kez 74-75 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Koç Vazquez’in ekibinde Sebastian Morales, Eric Flor, De’Marco Owens, Santiago Barrales ve Manuel Mayora takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı olduğunu ilk 2 maçta Brezilya ekipleri ile oynadıkları maçlarda net olarak görmüştük. Olimpico’nun bu maçta da rakibine zorlanmadan üstünlük kurmasını bekliyorum. Belki çift haneli farkları göremezler ama Tabarez, Collier, Lockett üçlüsünün liderliğinde farkı güvenli noktalarda tutacaklarını, rakibi fazla umutlandırmadan yani handikapı geçerek kazanacaklarını ve namağlup ünvanlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.69
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …