Anasayfa / Büyük Britanya Ligi / Plymouth City Patriots – Caledonia Gladiators İddaa Tahmini 03.11.23

Plymouth City Patriots – Caledonia Gladiators İddaa Tahmini 03.11.23

Büyük Britanya Ligi mücadelesinde Plymouth City Patriots Cuma günü saat 22:30’da Caledonia Gladiators ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Plymouth bu sezonun en zayıf halkası konumunda, çıktıkları 10 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler… Son 2 maçlarını da üst üste evlerinde kaybetmişlerdi. Önce Sheffield’a 12 sayı farklar sonra da Surrey’e direnseler de uzatma sonunda 5 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 105 sayı ürettikleri o son maçta Johson 24 sayı, 5 asist, Faulkner 23 sayı, 4 asist, Atwood 19 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Caledonia ise bu sezon ligin iddialı takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 7. maçlarından 5. galibiyetlerini çıkarmış oldular. Ancak deplasman karneleri pek iyi değil. Evden uzaktaki son 3 resmi maçlarında sadece Europe Cup sahnesinde Sibiu’yu 12 sayı farkla geçmişler, diğer 2 maçı kaybetmişlerdi. Son lig maçlarında ise konuk ettikleri denk rakiplerden Leicester’ı son nefeste 1 sayı farkla da olsa geçmeyi bilmişlerdi. 

Puan tablosunun iki farklı tarafında bulunan, yani aralarında net seviye farkı olan iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Caledonia her ne kadar zaman zaman deplasmanlarda zorlanıyor olsa da bu kez karşılarındaki rakip kendilerine göre oldukça zayıf ve zirve yarışındaki diğer takımların da yendiği Plymouth karşısında sürprize izin vereceklerini sanmıyorum. Handikap da yüksek değil, kazanırken çift haneleri bile görebilirler eğer konsantrasyon kaybı yaşamazlarsa. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.54
Rexbet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. …