Anasayfa / Bristol Flyers / London Lions – Bristol Flyers İddaa Tahmini 03.11.23

London Lions – Bristol Flyers İddaa Tahmini 03.11.23

Büyük Britanya Ligi mücadelesinde London Lions Cuma günü saat 22:45’de Bristol Flyers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Son şampiyon Lions bu sezona da fırtına gibi başladı, kaldığı yerden devam ediyor aslında. 11 maçın tamamını galibiyetle geçtiler ve rakiplere ortalama 17 sayı farkla üstünlük kurdular şimdiye kadar! Evlerindeki son 3 lig maçında sırasıyla 19 sayı, 5 sayı ve 12 sayı farkla kazanmışlardı. Geçen hafta ise deplasmanda olmalarına rağmen Newcastle’ı 13 sayı farkla yine rahat bir şekilde geçmeyi bilmişlerdi. 

Bristol ise şuanda onları galibiyet yüzdesi anlamında en yakından takip eden takım, 10 maçtan 7 tanesini kazanabildiler. Nitekim deplasmandaki son yenildilerini de buradaki rakipleri Lions karşısında, 14 sayı farkla almışlardı. 28 Eylül’deki o maçta savunmada sınıfta kalmışlar ve potalarında tam 98 sayı görmüşlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri Cheshire karşısında iyi bir görüntü vermediler ve epey zorlandıkları maçı ancak 4 sayı farkla geçebildiler. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Lions sadece ligin son şampiyonu ve yine en güçlü şampiyonluk adayı değil, aynı zamanda da EuroCup’ın güçlü ve formda takımlarından birisi. Burada da evlerinde oynamanın etkisiyle motivasyon sorunu yaşamayacaklarını, daha önce yine burada çift haneli farklarla geçtikleri rakiplerine aynı tarifeyi tekrar uygulayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.61
Betroad Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Perşembe günü saat 04:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …