Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Sırbistan – Filipinler İddaa Tahmini 02.09.19

Sırbistan – Filipinler İddaa Tahmini 02.09.19

Dünya Kupası 3.gün mücadelesinde Sırbistan Pazartesi saat 14:30’da Filipinler ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Filipinler lehine 33.5 handikap belirlemiş durumda.

Sırbistan kupanın en büyük favorilerinden biri tartışmasız. İlk maçta da Bjelica’nın yokluğuna rağmen zayıf Angola karşısında 105-59 gibi net bir skorla kazanarak tekrar rakiplerine mesaj vermişlerdi. Bogdanovic çok formda ve Jokic ile etkili uzun rotasyonları ile de durdurulamıyorlar. Bu grupta maç kaybetmelerini beklemiyorum ki Filipinler ve Angola onların klasmanın çok çok altında olan takımlar.

Filipinler ise bir kez daha bize gösterdi ki Avrupa takımları ile diğer kıtalar arasında net bir fark var basketbol seviyesi açısından. Evet İtalya karşısında kazanmaları sürpriz olurdu ama hazırlık döneminde formsuz görünen İtalya’dan da 46 sayı fark yemeleri beklenmiyordu. Veteran NBA oyuncusu Blatche’ın onları bu turnuvada taşıması mümkün değil artık.

Sırbistan’da hedef şampiyonluk ve bu nedenle her maçı ciddiye alacaklarını ve agresif olacaklarını ilk maçtan gösterdiler aslında. Şimdi karşılarında yine zayıf bir rakip var ve koç Djordjevic belki yine bazı yıldızlarını dinlendirebilir ama ne olursa olsun Filipinler karşısında da Angola maçında olduğu gibi 35-40 bareminde bir farkla, ezici bir üstünlükle kazanarak üst tura olabildiğince yüksek averajla gideceklerdir. 

İddaa Oranı: MS 1 (-33.5) / 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (-33.5) / 1.50
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …