Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 06.09.23

Günün İddaa Kuponu 06.09.23

2023 FIBA Dünya Kupası‘nda çeyrek final heyecanı Çarşamba programı ile devam ediyor. Ben de bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Almanya – Letonya : MS 2 (+10.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.77 (intobet)

Almanya, buraya gelene kadar Avustralya ve Slovenya’yı, Letonya ise Fransa ve İspanya gibi önemli rakipleri geçmeyi bilmişti. Elbette Almanya’nın kadrosu bireysel yetenek anlamında çok dah iyi durumda özellikle Schröder ve Lo gibi guardları düşündüğümüzde. Ancak Letonya’nın da takım oyunu ve devamlılık konusunda ne kadar özel bir konumda olduğunu son maçlarda daha net gördük. Güçlü Almanya karşısında belki peri masalını devam ettiremeyecekler ama en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini, handikapta kalarak ve turnuvaya savaşarak veda edeceklerini tahmin ediyorum. 

Kanada – Slovenya : MS 1 & ÜST (176.5) – 1.95 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (176.5) – 2.40 (intobet)

Turnuvanın iki süper yıldızı, iki MVP adayı, Shai ve Luka’nın müthiş düellosunu izleyeceğiz! Elbette iki takım da bu isimlerden ibaret değiller ancak Shai’nin etrafında daha yetenekli ve daha geniş bir rotasyon olduğu gerçeğini de unutmayalım! Diğer yandan iki takım da bu süper yıldız liderliğinde tempoyu ve koşmayı çok seviyorlar, genelde de hücum performansları ile maç kazanmaya çalışıyorlar, savunma performansları ikinci planda kalıyor. Bu maçta da durumun değişmeyeceğini söyleyebiliriz. Bir adım önde olan favori Kanada’nın kazanacağını ve bizler, keyifli, tempolu, yüksek skorlu bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.04
intobet Oranı: 4.25Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.09.23

Salı programında Adriyatik Ligi Süper Kupa ve Hazırlık Maçları kapsamında oynanacak mücadelelere istinaden en güvendiğim …